Uzunya Beach, Kilyos


Uzunya Beach, güzel kumsalı ve denizi, lezzetli menüleri ve bol balık çeşitleriyle restoranı, kamping alanı ve aktiviteleriyle İstanbul'da haftasonu deniz ve tatil keyfi için ideal mekanlardan. Karavan kamping ve doğa yürüyüş imkanı ile de ayrıca dikkat çekiyor.


1000 araçlık otoparkı, denizi, restoranı, kafeteryası ve aktiviteleriyle güzel bir haftasonu tatili geçirebileceğiniz İstanbul'daki deniz ve kamping mekanı olarak Uzunya Beach, keyfin, eğlencenin, tatilin, denizin, kumun, güneşin ve mükemmel lezzetlerin toplandığı saklı kalmış bir İstanbul koyu. Uzunya Beach plajına, her gün 08:00-20:00 saatleri arasında servis hizmeti bulunmaktadır.

Uzunya Restaurant yıl boyunca seçkin ve güler yüzlü personeliyle sizlerin hizmetindedir.

Şark köşesinde sıcak kahvenizi yudumlarken dostlarınızla sohbet edebilir veya sabah kahvaltınızı şömine başında yapabilirsiniz.

Deniz akvaryumundan seçtiğin ürünleri pişirme imkanı. Dört mevsim günlük taze balık ve deniz mahsullerinden oluşan farklı lezzetleri sıcak ve keyifli bir ortamda Uzunya farkı ile tadabilirsiniz.

Uzunya Camping - Deniz ile ormanın birleştiği Uzunya Beach ve Camping'de karavan ile konaklama imkanı mevcuttur. Doğa ile iç içe yapacağınız yürüyüşler ve sportif faaliyetlerle haftanın tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Kilyos Uzunya Beach İletişim
Adres: Kilyos Yolu Üzeri, Dalyan Mevkii, Demirciköy - Kilyos - Sarıyer
Tel: +90 (212) 204 07 33
Fax: +90 (212) 204 07 31