Tırmata Beach Club, Kilyos


Tırmata Balık & Beach Club, Kilyos'ta güzel bir koyda yer alan ve müşterilerini bir aile ortamında hissettirmeyi amaçlayan Tırmata Beach Kilyos, Kilyos'ta bulunan plajlar arasında kendine önemli bir yer edinmiştir.


"En belirgin farkımız müşterilerimizin kendilerini tamamen bir aile ortamında hissetmeleridir." sloganı ile hizmet veren Tırmata Beach'te jet ski, banana, deniz bisikleti ve plaj futbolu gibi aktiviteleri yapabilirsiniz... Plaj içinde bulunan cafe ve barlardan şezlongunuzdan ayrılmadan içecek servisinden yararlanabilirsiniz...İster plajda müzikle beraber güneşin tadını çıkarabilir, isterseniz çim alanda kitap okuyarak sessizliğin tadını çıkarabilirsiniz... Ayrıca; Tırmata Balık Restaurant, misafirlerine Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetlerini sunmaktadır...


Yeme içme aktiviteleri olarak Tırmata Beach'te 1 ana restoran, 1 ana bar ve 1 VIP bar olmak üzere toplam 3 adet bar ve 2 adet snack bar bulunmaktadır.

Tırmata Balık Restaurant

Leziz kahvaltı, balık ve et menüleri ile Tırmata Balık Restaurant, huzur içinde muhteşem manzarası ile yılın 12 ayı hizmet vermektedir. Ayrıca aile plajı bölümünde çadır kurabilir, et mangalınızı yapabilir ve gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

Kilyos Tırmata Beach İletişim
Adres: Tatlı Su Cad., No:1, Kilyos - Sarıyer
Tel: 0212 201 28 61 ; 0212 201 2785