Kilyos Plajları - Kilyos Beach Club'ları


Kilyos; İstanbul'da hafta sonu aktiviteleri için en çok tercih edilen beldelerden birisi. Kilyos denildiğinde İstanbulluların aklına öncelikle "plaj" ve "deniz" gelmektedir.


Şirin bir sayfiye ve tatil beldesi olan Kilyos'un  plajları, İstanbul'un en büyük ve temiz sahil şeridi olup Kilyos Burnu'ndan Gümüşdere Plajı'na kadar uzanmaktadır. Aynı zamanda İstanbul'da hafta sonu tatili, deniz ve doğa turizmi  denince aklımıza gelen ilk alternatiflerdendir... Aşağıda Kilyos'da bulunan beach club ve plajlar hakkında tanıtıcı bilgiler bulunmaktadır.


Kilyos Plaj Rehberi...

 • Kilyos Halk Plajı

  Kilyos'un merkezinde bulunan Kilyos Halk Plajı özellikle yaz aylarında haftasonları tatilcilerle dolup taşmakta. Güzel kumsalı ile çevre tesisleri ile her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kilyos Halk Plajı kilometrelerce sürmekte ve oldukça geniş bir kumsala sahip. Günübirlik deniz ve plaj ve keyfi için ideal.
 • Solar Beach Therapy Kilyos

  Kilyos Solar Beach Therapy (eski High Beach), “kentli insan için kentte tatil" sloganı ile gündüzleri deniz ve plaj keyfi yapmak isteyenlere, geceleri ise çoğunlukla konserlere ev sahipliği yapan güzel bir mekan. Solar Beach Therapy, 1 kilometrelik eşsiz kumsalı, restoranları, barları, eğlence ve partileri ile tatil köyü rahatlığını İstanbullulara yaşatmakta. • Burç Beach Kilyos

  Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği'nin bir işletmesi olan Burç Beach; 2 kilometrelik güzel kumsalı, güneşlenme terası, Cafe/Bar’ı, balıkçı restoranı ile İstanbul'un hemen yanıbaşında deniz ve tatil keyfi sunuyor. Burç Beach´de kite board, katamaran, wind surf gibi su sporlarının yanı sıra beach volley ve beach soccer imkanları mevcut.
 • Tırmata Beach Kilyos

  Tırmata Balık & Beach Club, Kilyos'ta güzel bir koyda yer almakta olup müşterilerini bir aile ortamında hissettirmeyi amaçlamakta olup plaj aktiviteleri ve restoranıyla Kilyos'ta bulunan plajlar arasında kendine önemli bir yer edinmiştir.
 • Uzunya Beach Kilyos

  Uzunya Beach, güzel kumsalı ve denizi, lezzetli menüleri ve bol balık çeşitleriyle restoranı, kamping alanı ve aktiviteleriyle İstanbul'da haftasonu deniz ve tatil keyfi için ideal mekanlardan. Karavan kamping ve doğa yürüyüş imkanı ile de ayrıca dikkat çekiyor.
 • Baykuş Plajı Kilyos

  Baykuş Plajı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi bünyesinde ve Kilyos Gümüşdere köyü tesislerinde faaliyet göstermektedir ve gündüzleri ailece deniz ve plaj keyfi yapmak isteyenler için Kilyos'un güzel plajlarından birisidir.