Kilya Otel, Kilyos


kilyos.org web sitesi, tüm içeriği ile birlikte satılıktır. İlgilenenler info@kilyos.org adresine email atabilir.

Kilyos'ta denize nazır deniz ve doğa manzarasıyla huzur dolu bir konumda bulunan Kilya Otel, 39 Standart Oda, 3 Aile Odası ve 3 Suit Odası, açık havuzu, saunası, Türk hamamı ve buhar odasıyla İstanbul'da çok güzel bir haftasou tatil imkanı sunmaktadır. Kilya Otel, modern konsepti ve bahçesinde yetiştirilen organik besinleriyle misafirlerine huzurlu ve sağlıklı bir ortamda tatil yapmanın keyfini sunmaktadır.


Modern mimari ile tasarlanmış olan Kilya Otel'de aile odası, süit oda ve standart oda seçenekleriyle beraber deniz manzaralı, balkonlu oda seçenekleriyle de konaklama imkanı sunulmaktadır.

Kilyos'un en büyük havuzuna sahip olan Kilya Otel'de ayrıca Türk Hamamı, Spor Salonu, Jakuzi, Sauna, Buhar Odası, Oyun Odası, Sinema Odası, 100 kişilik toplantı salonu ve 300 kişilik havuz başı organizasyonu imkanı bulunmaktadır.Kilya Otel'de açık ve kapalı bölümleri bulunan alakart restoranlar mevcuttur. Otelde Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Kilya Otel aynı zamanda 3 farklı Toplantı salonu ile 50 kişiye kadar toplantı ve seminer imkanı ve 250 kişilik havuz başı organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmaktadır.

Kilyos Kilya Otel İletişim
Adres: Kale Caddesi No:29, Kilyos - Sarıyer, İstanbul
Agoda ile indirimli fiyatlar ve online rezervasyon >>