Burç Beach, Kilyos


Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği'nin bir işletmesi olan Burç Beach; 2 kilometrelik güzel kumsalı, güneşlenme terası, Cafe/Bar’ı, balıkçı restoranı ile İstanbul'un hemen yanıbaşında deniz ve tatil keyfi sunuyor. 2001 yılından beri Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Sarıtepe Kampüsünde  faaliyet gösteren Burç Beach kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbulluların yaz tatili ve aktiviteleri için en gözde mekânlarından birisi ve İstanbul’un merkezine mesafesi sadece yarım saat.


Güzel kumsalı, 1400 m2 güneşlenme terası, 200 kişilik Cafe-Bar’ı ve balıkçı restoranı ile Burç Beach, her gün 09.00 – 21.30 saatleri arasında hizmet vermektedir...

Burç Beach
´de kite board, katamaran, wind surf gibi su sporlarının yanı sıra beach volley ve beach soccer imkanları mevcut.

Plaj malzemelerinin bulunduğu bir mağaza, 650 araç kapasiteli otopark, şezlong, hasır şemsiye, yastık, duş ve kabinler de verilen hizmetler arasında.

Burç Beach, her yıl düzenlenen Kiteboard Dünya Şampiyonası, muhtelif konserler, hafta sonu gün batımı partileri, Beach Futbol ve Beach Volley turnuvaları gibi büyük organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.


Burç Beach, her gün 09.00 – 21.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Burç Restoran
özel menüleri ve seçkin ortamı ile tüm misafirlerine eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Her yıl Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel gün ve gecelere özgü programlar yapılması artık bir gelenek haline gelmiştir. Yaz aylarında ise misafirlerine özel Pazar brunch keyfi, Konser geceleri, Etkinlik günleri, Yaz sıcaklarında havuz ve akşam sefası keyfi sunmaktadır.

Kilyos Burç Beach İletişim
Adres: Kilyos Yolu Üzeri, Gümüşdere Mevkii
Telefonlar >>> BÜMED: (0212) 359 58 00 Dahili: 113-119-137 , BURCBeach: (0212) 203 02 36